Sėlių 29/2, Vilnius I - V: 09:00 - 21:00 | VI: 09:00 - 16:00 | VII - +370 610 90089

Paslaugos

NAUJIENA! Pristatome estetinės medicinos procedūras su tirpstančiais mezoterapiniais siūlais. Šios procedūros padeda sugrąžinti audiniams stangrumą ir padailinti kūno linijas, tačiau tam nereikia chirurginio įsikišimo! Procedūros su mezoterapiniais siūlais atliekamos vokams pakelti, lūpų formos korekcijai, kaklui, veido vidurinės daliai patempti, veido ovalui formuoti. Procedūros rezultatai pastebi iš karto ir išlieka ilgą laiką. Svarbu ir tai, jog aplink implantuotus siūlus suaktyvėja kolageno gamyba, kuri skatina odos patempimą bei regeneraciją. Mezoterapinių siūlų įvėrimo procedūras galima derinti su kitomis estetinėmis procedūromis.

 

PRP – odos stangrinimo pocedūra trombocitais papildyta plazma – tai 100 % natūrali terapija skirta odai atjauninti. Žvėryno grožio klinikoje dirbama su Šveicarijos kompanijos „Regen Lab“ sistema, kurios efektyvumas pagrįstas moksliniais tyrimais.
Procedūra susideda iš šių etapų:

– kraujo paėmimo iš paciento. Šiame etape oda padengiama anestetiniu kremu, o šalia naudojamos adatos yra ypač plonos.
– kraujo centrifugavimo (5 – 10min). Šios procedūros metu nuo raudonojo kraujo komponento atskiriama plazma.
– kraujo plazmos suleidimo pacientui į gydomas problemines vietas.

Svarbu paminėti, jog trombocitų skaičius kiekvieno žmogaus kraujyje nėra vienodas, todėl didesnis jų kiekis skatina akivaizdesnį procedūros poveikį.

PRP terapija veiksminga:
– sprendžiant senstančios odos (anti-ageing) problemas, itin rekomenduojama nuo 30-35 metų.
– atjauninant veido, kaklo, dekoltė, rankų odą, naikinant raukšles, mažinant odos nelygumus.
– skatinant odos mikrocirkuliaciją, oda tampa skaistesnė bei elastingesnė.
– gydant randus po aknės, traumų.

Mezoterapija – paprasta ir veiksminga procedūra, kurios metu mikroinjekcijomis į paviršinius ir vidurinius odos sluoksnius (esant reikalui ir į gilesnius) lokaliai įšvirkščiama biologiškai aktyvių medžiagų.
Šios procedūros koncepcija paprasta: mažai, retai ir reikiamoje vietoje. Preparatų sudėtyje yra įvairių mišinių: hialurono rūgštis, vitaminai, amino rūgštys, mikroelementai, mineralinės medžiagos, kofermentai, organinių rūgščių kompleksai ir kt. Veikiant šioms medžiagoms, atkuriamas odos tonusas ir elastingumas, oda tampa drėgnesnė, išsilygina smulkios raukšlelės, stebimas mezoterapijos stangrinamasis poveikis.
Mezoterapijos procedūros atliekamos naudojant specialius vienkartinius švirkštus ir adatas, labai mažo skersmens bei įvairių ilgių, kurios leidžia švirkšti sparčiai, neskausmingai, į tam tikrą gylį iki 0,5-4mm, kas užtikrina palaipsniui įvedamų medžiagų vienodą paskirstymą.
Taigi procedūra padeda stabdyti odos senėjimą, mažina raukšles, randus (po traumos), atstato odos elastingumą. Taip pat ji padeda stabdyti plaukų slinkimą, tinka plaukų gyvybei sugrąžinti.

Biorevitalizacija – invazinė procedūra, kurios metu biologiškai atgaivinama oda, suaktyvinamos jos gyvybinės ir gynybinės funkcijos, vyksta gilus drėkinimas.

Procedūros metu į dermos jungiamajį audinį plona adata suleidžiamas nedidelis kiekis nestabilizuotos hialurono rūgšties. Suleista vieta šiek tiek paburksta, suleidus į raukšlę ji atsikabina nuo dugno, pastebimai įgauna tūrio. Prasideda odos drėkinimas, sustimuliuojama kalogeno sintezė, sulėtėja jo irimas,  oda pradeda aktyviai gaminti nuosavą hialurono rūgštį, formuojasi naujos dermos skaidulos. Kaip viso šio proceso rezultatą, pacientas labai greitai pajunta visapusiškai pagerėjusią odos būklę. Ilgalaikis rezultatas pasiekiamas po 2–4 procedūrų, intervalu nuo 2-jų iki 4-ių savaičių. Atsiranda „švytinčios odos“ efektas, t. y atsistato odos struktūra, išlygėja reljefas ir spalva, oda tampa elastinga ir pilna drėgmės, dingsta net smulkios raukšlelės.  Prisotinta hialurono rūgšties oda sustimuliuojama ir atsinaujina pati.

BIOREVITALIZACIJOS TIKSLAI:

  • Smulkių ir mimikos raukšlių lyginimas ir korekcija;
  • Odos elastingumo ir stangrumo atstatymas;
  • Odos senėjimo profilaktika;
  • Odai atjauninti (veido, kaklo, dekoltė, plaštakų srityse);
  • Randų ir strijų korekcija;
  • Odos struktūros pagerinimas;
  • Papilkėjusios, pavargusios odos atgaivinimas (patyrus daug streso, po saulės vonių, pogimdyminiu periodu ir pan.);
  • Pasiruošimas prieš filerių ir botulino toksino injekcijas;
  • Derinimas su kitomis estetinėmis procedūromis (odos šveitimui, dermobrazija ir kt.), plastinėmis operacijomis, siekiant gauti dar geresnius rezultatus.

Bioreparacija – biorevitalizacijos evoliucijos rezultatas. Procedūros metu į odą (norint sustabdyti odos senėjimą ir atgaivinti odą) smulkiais lašeliais suleidžiama hialurono rūgšties, atsakingos už drėgmę ir stangrumą, biomimetinių peptidų, aminorūgščių, multivitaminų, mineralų ir koenzimų. Tai odos atgaivinimo priemonė, kuri stipriai drėkina, atstato bei maitina odą. Odos atjauninimo kompleksas sumažina raukšles, koreguoja odos elastingumą, skatina odos ląstelių atsinaujinimą, nuosavos hialurono rūgšties ir kolageno gamybą, kovoja su padidėjusia odos pigmentacija, stiprina kraujagysles. Tai savaiminių odos regeneracinių funkcijų atstatymas, odos atjauninimas. Toks akivaizdus hialurono rūgšties bei atjauninančio komplekso vaidmuo užtikrina sveiką odos išvaizdą ir švytėjimą.

Lūpų augmentacija (putlinimas/didinimas)

Procedūra atliekama hialurono rūgšties pagrindu, kuris žmogaus organizme yra tarpląstelinės erdvės natūralus komponentas ir egzistuoja kaip vandens molekulių būtinoji jungtis. Procedūros metu suleista hialurono rūgštis koreguoja ir drėkina lūpas.

Lūpų augmentacijos procedūra:
– Pagerina lūpų formą ir asimetriją;
– Suteikia daugiau apimties;
– Sukuria kontūrą;

Procedūra atliekama su vietine nejautra, naudojant anestetinį kremą.
Efektas išlieka iki 12 mėn. Trukmė ~ 45 min.